ПОЧЕТНА

НАШИ ЗЛАТНИ САОБРАЋАЈЦИ

У суботу, 21.04.2018. године, у ОШ "Фејеш Клара" из Кикинде, одржано је Општинско такмичење "Шта знаш о саобраћају" на коме је учествовало 14 основних школа. Такмичењу су, поред ученика и наставника, присуствовали припадници МУП-а, АМСС, Општинског већа, а били су и представници медија. Ученици су били подељени у 4 категорије како налажу пропозиције такмичења. Такмичари су радили саобраћајне тестове које су прегледали припадници МУП-а, а потом су се опробали у вожњи бицикла на стандардном полигону који се састоји од 11 препрека. Ученици наше школе су забележили изузетне резултате и тако наставили веома успешну традицију. Резултати наших ученика по категоријама су следећи:

Ц категорија - девојчице

Зирамов Нена - 1. место (пласман на окружно такмичење) - најбоља дeвојчица на такмичењу (освојила бицикл као награду)

Ц категорија - дечаци

Кокот Марко - 3. место

Б  категорија – девојчице

Ибрајтер Неда - 1.место (пласман на окружно такмичење)

Б - категорија дечаци

Думитров Бобан - 5. место

ЕКИПНО - 1.место

Ученике је за такмичење припремао наставник техничког и информатичког образовања и технике и технологије Владимир Гојковић.

НАПОМЕНА: КЛИКОМ НА ДОЊУ СЛИКУ ОТВАРА СЕ АЛБУМ СЛИКА СА ТАКМИЧЕЊА.

Ваша IP адреса:54.198.23.251