Свечана додела награда и диплома

У петак, 28. јуна 2024. године у нашој школи организована је свечана додела диплома и награда ученицима који су били наујуспешнији ове школске године.

Ове године заслужено је награђен ученик Андреј Рац Сабо који је Ђак генерације и носилац Вукове дипломе. Поред њега похваљени су и награђени ученици који су били успешни из биологије, енглеског језика, ликовне културе, музичке културе, физичког и здравственог васпитања, саобраћаја – шта знаш о саобраћају, српског језика и књижевности, хемије, као и учешћа на квизовима из географије и активностима Црвеног крста.

Директорка школе Мариана Ракин доделила је награде и пожелела ученицима много успеха у даљем школовању. Осмацима да упишу школу коју желе, а осталим ученицима да наставе са трудом и учењем у истом смеру.

Поред вредних ученика и ученица, награђене су и наставница биологије Јелена Ђурић и учитељица Сања Јолић због великог труда и залагања, не само ове школске године, већ и претходних година.

Хорић  ОШ ,,Васа Стајић“ уз пратњу наставнице Хане Балабан улепшао је свечаност.

Честитамо свим награђенима и похваљенима од срца и желимо им још више успеха у наредном периоду.

Текст написала: Олгица Милетић, наставница српског језика и књижевности